Havuz Maliyeti

Havuz Yapımı > Havuz Maliyeti

Havuz maliyeti, havuz yaptırmayı düşünen birçok kişinin aklındaki sorulardan biridir. Merak edilen bu konuda ne kadar bütçe ayırmanız gerekiyorsa bu tamamen sizin isteğinize göre şekillenecek bir konudur ve sınırı yoktur.

Havuz yapımı için öncelikle havuz yapılacak alanın keşfi yapılır ve havuz ebatları belirlenir. Kullanılacak malzeme ve ürünlerin seçimine ve yapılacak olan havuzun boyutlarına göre havuz yapımı maliyeti çıkartılır. Şu kadar tutar diye birşey söyleyemiyoruz, çünkü boyutlar ve kullanılacak malzeme ve sistemlerin belirlenmesi gerekmektedir. Yüzme havuzu maliyeti 2018 yılına oranla günümüzde biraz daha artmış durumda. Havuz maliyeti 2019 yılında küresel ekonomik koşullar değerlendirildiğinde bir önceki yıla göre ufak çaplı bir fiyat artışından söz edilebilir.

Havuz Maliyeti Nedir?

Havuz maliyetinin hesaplanabilmesi için istenilen havuzun yüzme havuzu veya süs havuzu‘nun yapısal özellikleri ve kullanılacak malzeme ve ürünlerin belirlenmesi gerekir. Eğer tercihiniz olimpik havuzlar ise iletişim sayfamızdan olimpik yüzme havuzu ve yarı olimpik yüzme havuzu maliyeti hakkında anında destek alabilirsiniz.

Otel havuzu maliyeti için ise yine yapılacak olan havuzun ölçüleri ve mimari detayları belirlendikten sonra fiyatı çıkartılabilmektedir.

En Uygun Çözümler MHS Havuz’da !

MHS Havuz ve Yapı olarak havuz yapımı maliyeti konusunda diğer firmalara oranla daha uygun fiyatlar sunuyoruz. 29 yıllık sektör tecrübemiz ve müşterilerimiz ile aramızda hiçbir firma veya kurum olmadığı için daha ekonomik çözümler sunabiliyoruz.

Kullandığımız ürünler dünya standartlarında olan serapool seramik ürünleri ve diğer yapı malzemeleridir. Havuz yapımı ve diğer hizmetlerimizde sunmuş olduğumuz eşsiz işçilik örneği ile yaşam alanlarınız için yepyeni ve kaliteli görünümler elde edebilirsiniz.