Süs Havuzu Yapımı

Havuz Yapımı > Süs Havuzu Yapımı

Süs havuzu yapımı için siz sadece karar verin, MHS Havuz ve Yapı olarak A’dan Z’ye süs havuzu yapımı aşamalarına büyük bir titizlikle başlayıp istediğiniz zamanda teslim edelim!

Park ve bahçelerin vazgeçilmez unsuru süs havuzları sadece park ve bahçeler için değil kişisel yaşam alanları içinde mükemmel detaylar oluşturmanızı sağlar. Süs havuzu yapımı profesyonellik gerektiren bir iştir ve tecrübeye dayanan bu yapı işi için MHS Havuz olarak firmamız en modern tasarımları uygulayabilmektedir.

Güvenli ve sağlıklı bir havuz için en kaliteli ürünleri kullanılarak profesyonel uygulamalar sonucu sizi hayal ettiğiniz görsel alana kavuşturuyoruz. 

MHS Havuz ve Yapı Farkı Nedir?

MHS Havuz bugüne kadar yapmış olduğu sayısız referansı ile profesyonel düzeyde sektör tecrübesi bulunan ustalardan oluşmaktadır. 29 Yıllık tecrübesi ile süs havuzu yapımı veya diğer yapı işleriniz için direkt olarak kaliteyi sunmaktadır.

Havuz yapımı yüklenicisi olarak başladığı hiçbir iş yarıda kalmaz ve müşteri memnuniyetini ön plana alarak tamamen istediğiniz peyzaj ve çevre düzenlemesine yardımcı olur.

Birçok firmaya oranla süs havuzu yapımı veya diğer yapı işlerinde hiçbir aracı firma veya kurum olmadan yapmış olduğunuz birçok proje ile daha ekonomik çözümler sunabildik. MHS Havuz sürekli güncellenen bir yapıdadır ve hayalinizdeki en modern tasarımı sizin için gerçekleştirebilir

Süs Havuzu Nasıl Yapılır?

+ İlk etapta havuz yapılacak yerin konumu belirlenir. Bu aşamada sürekli güneş ışınlarının olduğu bir konum veya ağaçların altında bir konumun seçilmemesine dikkat edilmelidir. Günde ortlama 5 saat kadar güneş ışığının olması alg oluşmaması için yeterli olmaktadır.

+ Konum belirlendikten sonra, MHS Havuz ve Yapı olarak hayalinizde ki süs havuzu tasarımını uygulamak için havuzunun kaba inşaatına başlanır.

+ Sonraki adımda ise havuz içi izolasyon, seramik ve ekipman uygulamalarına geçilir. Gereken ışınlandırma ve fıskıye sistemlerin eklenmesi ile uygulama aşamalarına devam edilir.

++ Yukarıdaki uygulamalardan sonra süs havuzu yapımı tamamlanmış olur. 

Süs havuzu yapımı çok uzun zaman istemeyen bir iş olsada havuzun boyutu, istenilen tasarımı gibi kişisel seçimler doğrultusunda özel süreler sonucunda tamamlanmaktadır.