Yüzme Havuzu Yapımı

Havuz Yapımı > Yüzme Havuzu Yapımı

Havuz yapımı tamamen profesyonellik ve tecrübe gerektiren çok kapsamlı bir iştir. Havuz yapımında A’dan Z’ye bütün işlemlerin sorunsuz ve kalite odaklı yapılması şarttır. Eğer bahçenize veya herhangi bir yaşam alanına açık/kapalı havuz yaptırmayı düşünüyorsanız tercih ettiğiniz yüklenici firma çok önemli rol oynamaktadır.

MHS Havuz olarak 1990 yılından bu yana başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye için çalışmalarımızı büyük bir hızlı sürdüyoruz. 2014 yılından bu yana havuz yapımı, havuz malzemeleri ve fıskiye sistemleri alanında sürekli kendinimizi güncelleyerek sizlere kaliteyi yakından inceleme fırsatı sunuyoruz.

MHS Havuz ve Yapı Farkı Nedir?

MHS Havuz ve Yapı olarak bugüne kadar Ankara’nın birçok yerinde yapmış olduğumuz havuzlar, yapay şelaleler, süs havuzları, fıskiye sistemleri ve doğal taş kaplama işleri ile kendimizi sürekli olarak güncellemekteyiz. Bizi tercih eden bütün müşterilerimize özel çözümler sunarak ihtiyaç duydukları yapı işlerini sorunsuz olarak zamanında teslim ettik.

– Hiçbir aracı firma veya kurum yok!

Firmamız bünyesinde sunmuş olduğumuz bütün hizmetleri direkt olarak yapı ustalarımızdan almaktasınız.

– 29 Yıllık Tecrübe!

1990 yılından bu yana Ankara’da ve Türkiye’nin birçok kentinde havuz yapımı ve diğer yapı işlerinde hizmet sunduk. Sektördeki tecrübemiz ile sunmuş olduğumuz bu hizmetler tamamen kalite odaklı olup müşterilerimizin ihtiyaçlarını profesyonel olarak karşılamaya yöneliktir.

Havuz Yapımının Tarihi

Havuz yapımı milat öncesine kadar uzanan bir konudur ve yaşam alanlarının vazgeçilmez ve en önemli yapı unsurlarından biridir. Bahçeleriniz için projelendireceğimiz dekoratif süs havuzu yapımı ile park ve bahçelerde veya kurum binalarının bahçelerinde projelendirebileceğimiz havuzlar ile yapılarınız için yepyeni mimarı detaylar oluşturabilirsiniz.

Antik havuz, diğer adıyla kleopatra havuzu milattan önce 2. yüzyıldan kalan Hietapolis antik kentindedir. Günümüzde bu yer Denizlinin Pamukkale ilçesindedir. Kleopatra havuzu, UNESCO koruması altında olup, Dünya Kültür Mirası Listesindeki sit alanı Hierapolis Antik Kenti içinde, Pamukkale travertenleri’nin yukarısındaki alanda yer almaktadır.

Havuz Çeşitleri Nelerdir?

Açık alan havuzları ve kapalı alan havuzları olarak iki ana başlık altında inceleyeceğimiz havuzlar yüzme havuzu ve süs havuzu olarakta iki ayrı kategoride düşünülebilir.

Açık alan havuzları bahçe, hastane, dinlenme tesisi vb gibi alanlarda görsel açıdan kattığı zenginlik ile ön plana çıkarken, kapalı alan havuzları ise spor salonları, sauna vb gibi alanlarda ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır.

Açık havuz yada kapalı havuz hangisini tercih ederseniz edin MHS Havuz ve Yapı olarak bütün ihtiyaçlarınıza profesyonel düzeyde çözümler üretiyoruz. Hiçbir aracı firma yada kurum olmadan direkt olarak havuz yapımı ustalarımızla iletişim sağlamamız halinde özel projelendirme ile düşlediğiniz havuzu eksiksiz ve uygun fiyatlarla sunmaktan mutluluk duyarız.